Вінниця
23.06.2024
26.83° C
Вгору

Турбота необхідна кожному: як муніципальний притулок піклується про тварин

Вінницький муніципальний притулок для тварин надає широкий спектр послуг для бездомних чотирилапих друзів, включаючи вакцинацію, стерилізацію та відповідний догляд. Притулок також прикладає активні зусилля для зменшення кількості безпритульних тварин у місті, шляхом гуманного підходу та прискорення процесу адопції. Протягом останніх восьми місяців вдалося знайти нових господарів для 53 собак, – повідомляє міськ рада

Леонід Зелінський, керівник Муніципального притулку для тварин, повідомив, що фахівці закладу щодня відданими зусиллями докладаються до формування культури уважного та дбайливого ставлення до наших чотирилапих друзів.

«Сьогодні усі ми маємо відповідально ставитись до питання безпритульних тварин. Адже дбайливе ставлення до хвостанів, небайдужість громадян – це запорука вирішення цієї теми. Ми звикли думати, що місто – людське середовище, але насправді ми ділимо його з тваринами, які знають правила не гірше за нас. Вони давно стали частиною нашої міської екосистеми», – говорить Леонід Зелінський.

Також, він додав, що у Вінницькій громаді постійно проводиться робота з виловом безпритульних собак та котів, які потім піддаються стерилізації, вакцинації та повертаються в своє природне середовище. Ця ініціатива ведеться систематично. За період з січня по серпень 2023 року фахівці Муніципального притулку успішно стерилізували 550 собак та 1040 котів, демонструючи важливий вклад у регулювання чисельності безпритульних тварин.

«Щодня надходять заявки на вилов безпритульних тварин. Ми проводимо їм усі необхідні процедури, зокрема, кліпсуємо», – наголосив Леонід Зелінський.

Так, у закладі щотижня безкоштовно вакцинують собак та котів від сказу. Допомагають як безпритульним тваринам, так і домашнім улюбленцям. Однак, їхнім господарями спершу варто попередньо зареєструватися та повідомити про свої наміри привести свого хвостаня на процедуру.

А ще у ветеринарній клініці Муніципального притулку тваринам проводять огляд та інші санітарні процедури. Крім того, фахівці запрошують вінничан завітати до закладу, аби обрати собі вірного чотирилапого друга.

«Приходьте, знайомитися з нашими підопічними собаками у Муніципальний притулок для тварин. Оберіть собі чотирилапого друга, який щодня даруватиме вам безумовну любов. Завжди вноситиме заспокійливу ауру в будинок і стежитиме за його безпекою», – підкреслив Леонід Зелінський.

«Наші військові, ризикуючи своїм життям, рятують всіх чотирилапих хвостиків на передовій. Тому ми своєю чергою маємо подбати про майбутнє цих милих створінь, які є у нашому місті. Та виховувати відповідальне покоління, аби бути впевненими у тому, що в майбутньому зможемо змінити ситуацію та подарувати дім усім тваринкам. Кожен вуличний хвостик, мріє стати домашнім улюбленцем. Якщо ви вирішили завести собі собаку, дайте шанс одному з них на здійснення заповітної мрії», – каже ветеринарний лікар притулку Світлана Савіч.

Щоб ближче познайомитися із тваринами та обрати собі вірного друга, потрібно навідатися до Вінницького муніципального притулку, за адресою: вул. Гонти 26 Е.

Телефон для довідок: 0673838377 та 0673834009, фейсбук сторінка www.facebook.com/vinmsfa.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin