Вінниця
23.06.2024
26.83° C
Вгору

Допомога малому та середньому бізнесу: підготовка до можливих блекаутів

Учора, 7 вересня, під час засідання виконавчого комітету Вінницької міської ради були внесені зміни до існуючого порядку. Ці зміни стосуються введення можливості отримання часткової компенсації витрат на придбання автономних джерел живлення не лише для мікропідприємств, а також для малих та середніх підприємств, які здійснюють свою діяльність на території Вінницької міської громади.

Каталізатором змін до порядку стало звернення від представників бізнесу, які прагнуть продовжувати працювати в громаді. Компенсації за встановлені ВДЕ (відновлювані джерела енергії) будуть виділені за рахунок коштів бюджету Вінницької міської територіальної громади, розповідає заступниця директора департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради Ірина Черната.

“На фоні можливих блекаутів чимало підприємців вже встановили автономні джерела живлення з метою економії та раціонального споживання енергоресурсів. Таким чином вони матимуть можливість продовжувати роботу та зберігати робочі місця для населення. Граничний обсяг компенсації для МСП не може перевищувати 1 млн гривень. Однією з умов отримання компенсації є сплата податків за попередній рік. На компенсацію ми можемо спрямувати 30% від сплачених підприємцем податків до бюджету ВМТГ, але не більше фактичних витрат на придбання АДЖ”, – розповіла вона.

Власне, Порядок стимулює підприємців впроваджувати альтернативні джерела енергопостачання. Нагадаємо, що до переліку ВДЕ увійшла генерація електроенергії із сонця, вітру, води.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin