Вінниця
21.06.2024
23.93° C
Вгору

Підготовка Вінницьких громад до опалювального сезону: нові відомості

Вінницька громада дуже активно готується до наближення осінньо-зимового періоду. Різні служби та комунальні підприємства працюють над підготовкою різних сфер громади до холодів. Наприклад, Комунальне підприємство ВМР “Вінницяміськтеплоенерго” дуже активно готує опалювальну систему міста до наближення опалювального сезону, як повідомляє міська рада.  Фахівці цього підприємства займаються ремонтом та технічним обслуговуванням котлів, котелень, а також індивідуальних та центральних теплових пунктів. Крім того, вони вже замінили близько 2,7 кілометрів теплових труб у двотрубній системі на 11 різних ділянках. Працівники підприємства наголошують на важливості забезпечення якісного та надійного постачання тепла та гарячої води до будинків вінничан.

В даний час ведуться роботи з реконструкції тепломереж на ділянках по вул. Д. Нечая, вул. А. Первозванного та 1-му Київському провулку.

Зауважується, що на цих ділянках заплановано замінити понад 830 метрів аварійних трубопроводів, які знаходяться в двотрубному прокладанні, на нові труби, попередньо ізольовані.

Також, в рамках підготовки до опалювального сезону 2023-2024 років, комунальні робітники вже виконали ремонт та технічне обслуговування:

  • на 44 котельнях з 48;
  • на 59 центральних теплових пунктах (ЦТП) з 59;
  • на 426 індивідуальних теплових пунктах (ІТП) з 429;
  • в 1365 теплових камерах з 1435.

Крім цього, спеціалісти з теплопостачального підприємства вже успішно завершили проведення гідравлічних випробувань на довжині 175,3 кілометрів теплових мереж у двотрубному виконанні.

У департаменті міського господарства міської ради наголошують, що фахівці з різних профільних служб та комунальних підприємств докладають найбільших зусиль, щоб підготувати громаду до наближення наступного опалювального періоду. Проте експерти департаменту також підкреслюють, що велику роль у цьому грає активна участь мешканців багатоквартирних будинків.

«Минулий опалювальний період, завдяки титанічним зусиллям наших тепловиків та енергетиків, Вінницька громада пройшла гідно. Проте не варто забувати, що наша країна й досі перебуває у стані війни і ворог може поновити терористичні атаки на об’єкти критичної інфраструктури України. Ми також закликаємо вінничан звертатись до своїх голів ОСББ та управляючих компаній щодо перевірки стану внутрішньобудинкових систем опалення. Оскільки, згідно із Законом України «Про житлово-комунальні послуги», саме на них лежить відповідальність за обслуговування внутрішньобудинкових систем відповідно до договорів, укладених зі співвласниками житлових будинків», – зазначив директор департаменту міського господарства ВМР Роман Фурман.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin