Вінниця
01.10.2023
17.45° C
Вгору

До Вінниці завітала делегація з Рівного: чому приїжджали

Сьогодні, 16 серпня, до Вінниці прибула офіційна делегація Рівненської міської ради на чолі із заступником міського голови Євгенієм Іванішиним. Гості приїхали з метою перейняти успішний досвід роботи нашого муніципалітету у різних сферах.

Візит рівнян до нашого міста розпочався із зустрічі з заступником Вінницького міського голови Сергієм Тимощуком, керівниками профільних департаментів та комунальних підприємств.

«Вітаємо вас у Вінниці від імені міського голови Сергія Моргунова та всієї громади. Ми завжди відкриті до співпраці та готові ділитись знаннями та практиками з нашими колегами. Для нас важливо налагоджувати партнерські відносини між містами України та обмінюватись ідеями та різними практиками», – говорить заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук.

Як зазначив заступник Рівненського міського голови Євгеній Іванішин, делегація з представників департаментів, відділів та депутатів приїхала до нашого міста передусім перейняти успішний досвід Вінницького муніципалітету з розвитку міської мобільності та транспорту, організації соціального захисту, цифровізації системи освіти, роботи медичних закладів, Прозорих офісів, Муніципальної варти, системи електронного документообігу та Зеленого курсу Вінниці тощо.

«Сподіваємось, цей горизонтальний досвід буде нам усім на користь», – зазначив заступник Рівненського міського голови Євгеній Іванішин.

Протягом двох днів делегація зосередиться на плідній роботі по всіх вищезазначених напрямках. Задля цього вони об’єднались у групи з вінницькими колегами з департаментів та відділів вінницького муніципалітету.

Також для гостей проведуть екскурсію – «Місто ідей і трамваїв», яка присвячена розвитку нашого міста. А фахівці КП «Інститут розвитку міст» розповідатимуть про екологічний проєкт «Малі річки Вінниці».

Представники Рівного відзначили, що вони з цікавістю ознайомляться з організацією роботи міської ради Вінниці та висловили надію на подальший продуктивний обмін досвідом для спільного розвитку та вдосконалення міського самоврядування в обох містах.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin