Вінниця
26.03.2023
13.68° C
Вгору

«Я з України», «Падала Зоря» і «Пані»! У суботу гурт «МЕРІ» з драйвовим концертом у Вінниці

«Я з України!» — гучно заспіває Вінниця разом із Віктором Винником і гуртом «МЕРІ» у суботу, 18 березня, о 19.00 у Royal pub на великому концерті, що пройде на підтримку ЗСУ.

 

Міць української рок-музики, драйв улюблених хітів, щирість спілкування і багато-багато сюрпризів — концерт буде незабутнім і подарує всім можливість відірватися на повну.

 

Драйвові і патріотичні Віктор Винник і «МЕРІ» виконають всі свої найкращі хіти: «Я з України», «Незнайомий мій брат», «Падала Зоря», «Мерідіани», «Кіс на біс», «Пані», «Сестра», «Про Них», «Малишка», «Ромео», «Теплий дощ», «Коли твоя земля в війні» та багато інших.

 

Створять у Вінниці надзвичайну атмосферу щирого українського року найвищого ґатунку!

 

— Приходьте всі, хто з України! — запрошують музиканти. — Ми доведемо, що ми повні надії і навіть більше — впевненості у нашій Перемозі. І життя продовжиться, але вже без русні! Слава Україні!

«МЕРІ» — знаковий рок-гурт України, який завжди скоряє своєю щирістю, глибиною текстів і вмінням миттєво запалювати публіку.

 

Історія гурту «МЕРІ» розпочиналась ще у далеких 90-х. І хоч завдяки особливій мелодійності музику гурту часто характеризують як поп-рок, незмінний фронтмен Віктор Винник свого часу використав найбільш влучний термін — opty-rock, тобто — оптимальний рок.

 

Енергетика «МЕРІ» — це голос цілого покоління, яке плуталося в «твоїх мерідіанах», кричало «хочеш забути, хочеш любити — давай», а тепер гордо співає: «Я з України! Це у центрі Європи!»

На суботньому концерті «МЕРІ» у Вінниці не обійдеться без прем’єр та приємних несподіванок.

 

— Наш концерт буде підтвердженням тому, що життя в Україні не зупинилось, адже цього добиваються окупанти, а цього дозволити ми їм не можемо! — зазначає Віктор Винник. — Не дивлячись на те, що наш придуркуватий сусід хоче зробити усе, щоб ми зникли, але цього не станеться! Буде Україна, будемо ми, буде людство.

 

 

Приходьте насолодитися якісною українською музикою, драйвом і шаленою харизмою гурту «МЕРІ» на великому концерті у суботу, 18 березня, о 19.00 у Royal pub.

 

Квитки на концерт купуйте на сайті https://afisha.vn.ua

 

Також квитки можна придбати у всіх касах «Афіша Вінниці»: у театрі ім. Садовського, готелі «Франція», Вінницькій філармонії, Вінницькому планетарії, креативних просторах «Артинов» і «CHERDAK», магазині «Rock-n-Roll» у ТРЦ «Квартал», центрі розвитку «Origami», магазинах святкового декору «Aladdin» (у ТЦ «Plaza Park» і ТЦ «Barbara»), Royal pub, тур-клубі «Бідняжка».

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin