Вінниця
06.02.2023
-4.4° C
Наверх

Наразі в області перебувають 178 тисяч ВПО, тому для їх комфортного проживання мають бути створені належні умови, – Наталя Заболотна

Днями відбулася зустріч керівництва області з регіональним менеджером Міжнародної організації з міграції – Афсарем Ханом.

У зустрічі взяли участь Перший заступник Наталя Заболотна та заступник Начальника ОВА Андрій Кавунець.

Від імені Начальника ОВА Сергія Борзова та від себе особисто Наталя Заболотна подякувала МОМ за системну підтримку Вінниччини у цей важкий для усієї країни час.

«З різних куточків країни приїхало чимало людей з інвалідністю та осіб похилого віку, які потребують постійного стороннього догляду. Тому для них мають бути створені належні умови для комфортного проживання», – зазначила Наталя Заболотна.

Учасники зустрічі обговорили проблемні питання щодо створення нових місць для переміщених осіб у соціальних закладах Вінниччини.

Як зазначила посадовиця, наразі в області перебувають майже 178 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Саме тому залишається актуальним питання про надання продовольчої та непродовольчої допомоги переселенцям, які проживають як у місцях колективного проживання, так і у громадському секторі.

«Ми завжди відкриті до співпраці. Дякую, що допомагаєте Україні в надскладні часи», – резюмувала Наталя Заболотна.

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin