Вінниця
30.03.2023
7.22° C
Вгору

У Вінниці продовжують замінювати адресні покажчики

Григорія Сковороди – замість Пушкіна, Князя Володимира – замість Міліційної, Євгена Коновальця – замість Гліба Успенського. І цей перелік можна продовжувати ще довго, адже у Вінниці з початку повномасштабної війни перейменовано вже майже дві сотні вулиць, провулків, проїздів, тупиків, площ, назви яких були пов’язані із росією. А це означає, що доведеться замінити таблички на тисячах будинків, відповідно до єдиних стандартів.

 

Нагадаємо, впорядкування адресного господарства на території Вінницької МТГ триває з кінця минулого року. На меті – навести лад із вуличними аншлагами (таблицями із назвами вулиць і номерами будинків) та поліпшити естетичний вигляд міста. Адже це одна із його основних візитівок, характерна риса.

 

Коротко про вимоги до аншлагів: матеріал – алюмінієвий композит; колір основи – вишневий; колір тексту – білий; напис виконується українською мовою; для покажчиків – знаків на центральних вулицях міста та вулиць загальноміського значення напис дублюється в транслітерації латиною.

 

Виготовлення та встановлення покажчиків назв вулиць, номерів будівель відповідно до затвердженого порядку здійснюється виконавчим органом, фізичними та юридичними особами, які є власниками або співвласниками будівель та споруд.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin