Вінниця
05.06.2023
16.44° C
Вгору

Учні вінницької школи №25 тепер займаються в оновленій спортзалі

У Вінницькій гуманітарній початковій школі №25 завершили ремонт спортивної зали. Там замінили підлогу, освітлення, систему опалення, встановили ворота для міні-футболу, тощо. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

 

«У школі №25 відремонтували спортивну залу площею 273 м2. Під час ремонтних робіт стіни очистили, заштукатурили та пофарбували. Також полагодили і пофарбували стелю, замінили дверні блоки, підлогу, електропроводку та освітлення. Переобладнали систему опалення – встановили радіатори з терморегуляторами. А щоб учні могли грати у міні-футбол, поставили ворота», – каже заступниця директора департаменту освіти Ірина Божок.

 

За її словами у 2022 році планують реконструювати спортивний майданчик і створити сучасний комплекс для занять фізкультурою і спортом у гімназії №6. Також планується збудувати спортмайданчик для ігрових видів спорту для учнів школи №19, облаштують спортмайданчики і у дитячих садочках №60 та №14, а в рамках реалізації БГІ у 2022 році виконають будівництво спортивних майданчиків ще й у школах № 5 та у Великих Крушлинцях.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin