Наверх

У Вінниці оголосили переможців конкурсу бізнес-проектів «Vinidea»

Учора у Вінниці підбили підсумки реалізації першого конкурсу бізнес-проектів «VINIDEA», який було реалізовано в рамках заходу «Молодіжне підприємництво» Програми розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

У рамках конкурсу учасники пройшли навчання, протягом якого, за участі цікавих спікерів, мали змогу отримати нові знання та навички, які допомогли їм вдосконалити свої бізнес-ідеї та проєкти. Після проходження навчання учасники презентували свої проєкти, серед яких було обрано переможців у двох номінаціях.

Метою конкурсу є популяризація ідей підприємництва в молодіжному середовищі, заохочення та підтримка підприємницьких ініціатив, формування у молоді підприємницьких і особистісних компетенцій, достатніх для створення власного бізнесу, розвиток ділової активності молоді.

Переможцем у номінації «Кращий бізнес-проект» став проєкт Брендингової агенції «Rembrand», а у номінації «Кращий проєкт соціального підприємництва» – проєкт Клінінгової компанія «Fresh space».

Сучасна молодь зацікавлена в створенні та розвитку власного бізнесу, який дасть можливості максимально реалізувати свій творчий потенціал та досягти фінансової незалежності, саме тому, Вінницька міська рада прагне розвивати бізнес-навички нашої молоді задля їх розвитку та, як наслідку, економічного зростання нашого міста, – повідомляють на сайті міськради.

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin