Наверх

Вінничани можуть подати свій проєкт з реконструкції території навколо музею М.М. Коцюбинського

Вінницька міська рада оголосила Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію ревіталізації території музею М.М. Коцюбинського з облаштуванням громадського простору на прилеглій території. Конкурс проводитиметься до 3 жовтня 2021 року.

Ділянка розташована в найстарішій частині мікрорайону Замостя у Вінниці та є історичною територією хутора Абазівка, що належав діду письменника. На сьогодні вона складається з двох зон:

перша – це територія музею-садиби Михайла Коцюбинського (включає меморіальні будівлі, адміністративний корпус і територію саду),

друга – територія змішаного використання (площа з пам’ятником, дитячий майданчик і зона тротуару).

Навколо ділянки є житлові багатоповерхівки, гаражі, сараї, готель, кафе та ресторани, торговельний центр і крамниці. Також ця територія прилягає до проспекту Коцюбинського, що є однією з ключових транспортних артерій міста і використовується для того, щоб з залізничного та центрального автовокзалу потрапити у місто.

Сад і частина площі створюють відчуття невеликої оази – залишку колишнього хутора Абазівка в урбанізованому просторі Замостя, історичний каркас вулиць весь цей час формувався навколо садиби.

 

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin