Вінниця
24.06.2024
16.09° C
Вгору

Ціна сепаратизму: вінничанку засудили до 4 років тюрми та конфіскували майно

Вінницький міський суд  засудив до вінничанку, яка підтримувала російську агресію, до чотирьох років позбавлення волі з конфіскацією усього майна. Судове  засідання відбулося заочно, вінничанка на суд не з‘явилася, адже ще до повномасштабного вторгнення, під час пандемії коронавірусу, поїхала до дітей у росію. З тих пір жінка перебуває там.

Про це йдеться у сюжеті кореспондента ТСН Валерія Кузнецова.

Слідчі з’ясували, що 80-річна Алла Стадницька через російську соціальну мережу «Однокласники» закликала Путіна прийти та врятувати «бандерівську Україну» та підтримувала вподобайками ворожі настрої інших росіян.

Про засуджену відомо, що вона довгі роки викладала в українській школі фізику. Проживала на Олега Антоновича – колишня Карла Маркса.

Прецедент з конфіскацією майна у Вінниці – перший в Україні. Конфісковане житло вінничани пропонують віддати комусь із ветеранів війни, хто потребує житла.

Насамкінець, зазначимо, що у школі, в якій викладала Стадницька, її вже ніхто не пам’ятає.   Героїв, які вчилися у цій школі, та поклали своє життя, захищаючи Україну від російських загарбників, пам‘ятатимуть вдячні нащадки.

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin