Вінниця
19.05.2024
19.06° C
Вгору

Депутатів призовного віку відправлять на військову підготовку

Заступник голови комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони Єгор Чернєв очікує, що депутатів призовного віку відправлять на військову підготовку. Про це він розповів в інтерв’ю УНН.

Так, журналіст нагадав Чернєву слова глави фракції “Слуга народа” Давида Арахамії, який говорив, що депутати мають відправлятися на навчання і перебувати там разом з людьми, які мають воювати.

“Якщо я не помиляюся, то цей анонс був в розрізі тієї норми, яка зараз є в законопроєкті про мобілізацію щодо вишколу. Тобто, зараз змінюються взагалі підходи до строкової служби. Є пропозиція змінити строкову службу 12-18 місяців, яка зараз у нас є, на вишкіл трьохмісячних, плюс 2 місяці на фахову підготовку. Тобто базовий курс 3 місяці, плюс 2 місяці на фахову підготовку”, — сказав Чернєв.

За його словами, потрібно зробити це, обов’язковим для всіх, хто підпадає під визначений вік, в тому числі і для депутатів.

“Позиція така, що в нашій країні, яка має такого агресивного сусіда, потрібно, щоб всі мали базові навички захисту себе, родини і своєї Батьківщини. Тому, з огляду на це, я абсолютно підтримую таку історію, я думаю, що всі чоловіки мобілізаційного віку мають все ж таки пройти таку базову підготовку”, — заявив Єгор Чернєв.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin