Вінниця
14.06.2024
14.47° C
Вгору

У Польщі чоловік отримав 11 штрафів через свій одяг: що з ним не так

У Польщі хочуть засудити чоловіка, який перевдягається у костюм ведмедя та вимагає від туристів грошей. Оскільки йому не дозволено так одягатися, поляк отримав уже 11 штрафів.

Про це пише польське видання wprost.pl.

За даними ЗМІ, на популярному курорті Польщі – в Закопане – чоловік вигадав, як заробляти на туристах. Він перевдягається у костюм білого ведмедя та вимагає грошей.

Польська актриса Ганна Турнау розповіла, що вона просто знімала на відео популярну в Закопане вулицю, коли до неї підійшов переодягнений у ведмедя чоловік і почав вимагати гроші за відео.

Муніципальна поліція наклала чоловіка аж 11 штрафів. Він не має постійного місця проживання, тому правоохоронці виписують йому штрафи готівкою. Виявляється, що “ведмідь” не має з цим жодних проблем і сплачує їх. Однак спіймати його на гарячому, тобто на вимаганні грошей з перехожих, не так просто.

“Міських охоронців у формі видно здалеку. Побачивши їх, ведмідь видаляється з займаного ним простору, ховаючись у різних місцях. Поліцейські не бачать цього ведмедя в будь-який момент часу”, – розповів Марек Тшаскош з муніципальної поліції Закопане. Він додав, що плануються серйозніші заходи.

Чоловік, який маскується під плюшевого ведмедя, може опинитися перед судом.

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin