Вінниця
20.04.2024
2.63° C
Вгору

Дев’ять жіночих імен-оберегів, які захищають від усього злого і приносять неймовірне щастя

Коли батьки називають своїх донечок, вони хочуть, щоб ім’я не лише пасувало їхній крихітці, а ще й оберігало.

Спеціалісти з імен, психологи та астрологи назвали імена, які слугують оберегами для своїх власниць і приносять щастя. Йдеться про ті, у яких є чіткі чоловічі форми – Олександра, Євгенія, Валерія, Владислава, Вікторія, Ольга, Антоніна тощо. Також спеціалісти наголошують, що вкрай потужну енергетику мають всі імена, в яких присутня літера “р”.

Які жіночі імена мають потужну енергетику і оберігають своїх власниць

  • Олександра – відважна, захисниця. Жінки з цим іменем хоробрі, сильні й відважні, та разом з тим чарівні й жіночні. Вони є лідерками по натурі, звикли брати на себе відповідальність, не бояться труднощів. Їхнє ім’я несе в собі надпотужну енергетику, тому їм не страшні жодні перешкоди на життєвому шляху.
  • Варвара – відважна, сильна, віддана. Це ім’я наділяє свою власницю неймовірною рішучістю та цілеспрямованістю. Разом з тим Варвара має палкий та нестримний характер. Ці жінки дуже розумні, незалежні та амбіційні.
  • Ольга – свята, ім’я має скандинавське походження. Це дуже мудрі, розумні та владні жінки. Напевно, усім відома княгиня Київської Русі – Ольга, яка вирізнялася особливим хистом до державних справ та рішучістю. З цією жінкою завжди рахуються і дослухаються до її порад.
  • Вікторія – перемога. Це рішуча, темпераментна, смілива і наполеглива жінка. У стосунках та взаємодії з іншими людьми завжди проявляє лідерство. Але разом з тим лагідна та спокійна.
  • Віра – істинна, справжня, ім’я має давньогрецьке походження. Рішення цієї жінки завжди розсудливі, вона врівноважена та спокійна. Тому всі негаразди в житті обходять її стороною.
  • Дарина – подарована, ім’я має старослов’янські корені. Це світла, спокійна, мрійлива та водночас дуже кмітлива й розумна жінка. Дарина елегантна та витончена натура, має багато шанувальників і легко налагоджує комунікацію у суспільстві. Тому часто обирає професії, пов’язані зі спілкуванням, в яких дуже успішна.
  • Маргарита – надзвичайно сильна та рішуча, має владний характер. Це жінка зі своїм внутрішнім кодексом честі, не зносить нав’язаних стереотипів, тому в житті займає лідируючі позиції, може бути професійною керівницею. Оскільки не боїться брати на себе відповідальність і завжди йде до своєї мети.
  • Валерія – міцна, це ім’я має давньогрецьке походження. Ця жінка завжди йде до своєї мети, не боїться жодних труднощів на своєму шляху. Вона талановита в усьому, має багато інтересів і не любить витрачати свій час на якісь нісенітниці.
  • Євгенія – благородна. Це ім’я давали дітям титулованих осіб. Жінки з цим іменем зазвичай дуже сміливі, талановиті і безмежно добрі. Євгенія може займатися соціальною діяльністю, допомагати іншим у неї виходить найкраще. Вона керується в житті високими моральними ідеалами, не зносить брехні, сама дуже порядна та смілива.
Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin