Вінниця
26.02.2024
11.21° C
Вгору

Волонтерський загін юних волонтерів: Департамент соціальної політики провів першу зустріч у рамках нової програми: подробиці

Сьогодні, 27 грудня, відбулася перша зустріч волонтерського загону, який створили за ініціативи департаменту соціальної політики міської ради. До нього увійшли 12 активних юних волонтерів, вмотивованих допомагати Збройним Силам України та розвивати Вінницьку громаду.

У Всесвітній день доброти, який відзначали 13 листопада, департамент соціальної політики міської ради анонсував про наміри створити волонтерський загін. На заклик відгукнулося 12 дітей, з якими сьогодні познайомились та обговорили плани на майбутнє.

«Ідея щодо створення волонтерського загону з-поміж підлітків і молоді нашої громади саме на базі департаменту соціальної політики почала визрівати у нас з початком повномасштабного вторгнення. Адже чимало дітей, підлітків та й дорослих пропонували нам свою допомогу в підтримці внутрішньо переміщених осіб, сімей Захисників та Захисниць, а також сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. Тому ми і вирішили реалізувати проєкт, який об’єднає молодь та дітей, які бажають реалізувати себе та прагнуть бути корисними», – розповіла директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова.

Кожен із присутніх – цікава юна особистість. Найстаршому волонтеру, Іллі Гармидеру, 17 років. Наймолодшій волонтерці Вероніці Яровій – 10 років. Разом із однокласниками дівчинка вже долучалась до волонтерства: малювала малюнки, писала листи військовим та брала участь у благодійних ярмарках. Разом із Веронікою участь у волонтерському загоні бере і її старший брат Максим.

Про свою діяльність розповіла 12-річна Кіра Музика. Разом із мамою вона бере участь у волонтерських заходах. Із останнього – збирали кришки від пластикових пляшок для переробки. Також регулярно збирають гуманітарну допомогу та смаколики на фронт.

Серед юних волонтерів також Владислав Жарук. Однокласники хлопця разом із ним працюють над цікавим проєктом – власноруч шиють та розмальовують шопери, а потім продають їх із благодійною метою.

Активною волонтеркою та талановитою юною дизайнеркою є Анастасія Сташевська. Дівчина навчається у вищому професійному училищі сфери послуг №19, розробляє та створює власні колекції одягу.

У волонтерський загін також увійшли: Тимур Гуцуляк, Олексій Джига, Анастасія Ключник, Світлана Кириленко, Карім Фірунділі, Анна Зарічнюк. Усі діти розуміють чітко – треба допомагати війську заради нашої Перемоги.

«На мою думку, волонтерство – дуже широке поняття. Воно включає і допомогу ЗСУ, і всім, хто її потребує: люди похилого віку, діти з інвалідністю, переселенці. Наразі важкі часи, тому важливо бути активним та допомагати», – зазначив юний волонтер Владислав Жарук.

Сьогодні волонтери спільно з фахівцями департаменту обговорили перші проєкти, які планують реалізувати. У волонтерського загону багато планів на майбутнє та є енергія, щоб їх реалізовувати.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin