Вінниця
26.02.2024
10.26° C
Вгору

«Golden age 60+»: команда з чирлідингу Вінницького Терцентру перемогла на змаганнях та отримала Кубок України 2023

Відвідувачки відділення денного перебування Терцентру присвятили три місяці наполегливій та продуктивній підготовці до свого виступу. За власною думкою учасниць, це довготривала та старанна робота дозволила їм вибороти золоті медалі та отримати Кубок України 2023.

«Підопічні Терцентру здобули не лише перемогу, а й незабутні відчуття радості, впевненості у собі, тому що немає недосяжних вершин у будь-якому віці. Надалі плануємо лише примножувати свої здобутки та поповнювати колекцію кубків», – зазначила директорка Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування Галина Бачинська.

У команді «Golden age 60+» – 16 учасниць. Найстаршій з них – 80 років. Це вперше команда Терцентру взяла участь у змаганнях такого рівня і одразу ж здобула перемогу – в номінації Pom dance (masters). На цьому зупинятися не збираються і активно готуються до чемпіонату України, який відбудеться в квітні 2024 року.

«Надзвичайно пишаюсь своїми ученицями. За відносно короткий період часу вони чудово опанували програму. Мої дівчатка завжди позитивні, наполегливі.Навіть попри свій прекрасний вік, запалили спортивну арену і вибороли чемпіонський кубок», – зазначає тренерка з чирлідингу Яна Вихованець.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin