Вінниця
26.02.2024
10.26° C
Вгору

У Вінниці закінчили навчання для другого курсу помічників ветеранів

Другий курс помічників ветеранів у Вінниці успішно завершив своє навчання. Сертифікати отримали 27 випускників, з яких 19 представляють Вінницьку громаду. Цей тритижневий навчальний курс проводився в Центрі ветеранського розвитку, що діє на базі Вінницького національного технічного університету.
Проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародного співробітництва та молодіжної політики, а також координатор програми ветеранського розвитку, Юрій Бурєнніков, відзначив, що протягом цього часу учасники отримали поглиблені знання в юридичній сфері, вивчили законодавчу базу, що стосується ветеранів та членів їхніх сімей, а також розглянули аспекти соціальної адаптації, професійної та психологічної підготовки. Особлива увага була приділена питанням документообігу та технічної підготовки помічників ветеранів, а також аспектам реабілітації ветеранів.

Після проходження програми майбутні помічники ветерана склали іспит та, в разі його успішного складання, отримали сертифікат про завершення курсу.

«Позитивний досвід роботи помічників ветеранів, які вже працюють у Вінниці, показує нам, що їхня робота соціально важлива та потрібна. За принципом “рівний з рівним” помічники виконують важливу місію – допомагають ветеранам адаптуватися до цивільного життя. Важливо, що люди мають мотивацію проходити навчання. Наразі випускники другого курсу помічників ветеранів перебуватимуть в резерві на працевлаштування. Ми залучимо їх до роботи, коли зросте потреба в наданні відповідних послуг», – зазначила директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова.

Нагадаємо, з 3 жовтня у Вінницькій громаді працюють 12 помічників ветеранів. Вони консультують тих, хто повернувся з зони бойових дій, та членів їхніх родин щодо отримання пільг, встановлення статусу, реєстрації посвідчення та інших питань, що цікавлять ветеранів.

Звернутися до них можна у Прозорих офісах соціального спрямування за адресами:

  • просп. Космонавтів, 30 (другий поверх);
  • вул. Замостянська, 7 (другий поверх);
  • вул. Брацлавська, 85.
Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin