Вінниця
03.03.2024
7.62° C
Вгору

Які різдвяно-новорічні сюрпризи для вінничан підготував театр ім. Садовського

Різдвяно-новорічні свята уже на порозі. У Вінницькому академічному музично-драматичному театрі ім. М. К. Садовського актори та режисери готують чимало сюрпризів для вінничан та гостей міста. 

Про це пише ВІТА.

13 грудня на театральній сцені відбудеться прем’єра казки-мюзиклу “Снігова Королева” за творами Ганса Крістіана Андерсена. Над постановкою-мрією про свій другий казковий мюзикл, який зацікавить і дітей, і дорослих, працює режисерка Ольга Буга. 

Ще одна прем’єра, яка відбудеться 9 грудня, – драма “Стікери” від Євгена Карнауха за п’єсою Ігоря Носовського! Проєкт створюється в межах конкурсу ґрантів “Cила в ресурсі”. Події цієї історії відбуваються в наш час, в окупованому Херсоні. У виставі розкривається тема родинних відносин, де люди намагаються любити, піклуватися один про одного та робити правильний життєвий вибір, – інформують на сторінці театру.

Різдвяно-новорічні свята уже на порозі. Настає час див та подарунків. У Вінницькому академічному музично-драматичному театрі ім. М. К. Садовського актори та режисери готують чимало сюрпризів для вінничан та гостей міста.

А вже 28 грудня театр запрошує усіх на “Різдвяний концерт”. У супроводі театрального оркестру зірки вінницької сцени виконуватимуть Різдвяні хіти, відомі в усьому світі.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin