Вінниця
02.03.2024
6.4° C
Вгору

У Вінниці стартував новий курс підготовки помічників ветеранів

У Центрі ветеранського розвитку, який функціонує на базі Вінницького національного технічного університету, розпочався другий курс навчання для помічників ветеранів.

Протягом трьох тижнів 29 слухачів отримуватимуть навчання за різними напрямками, з метою надання їм компетентностей для консультування ветеранів та допомоги їм у процесі адаптації до цивільного життя.

Це ініціатива, спрямована на підтримку та забезпечення ветеранів необхідними знаннями та ресурсами для успішного відновлення після служби.

«У Вінниці вже працюють 12 помічників ветеранів. Свого часу вони теж пройшли кваліфіковане навчання, успішно склали іспити та були працевлаштовані у “Сервісному офісі у справах ветеранів, що працює на базі Вінницького міського центру соціальних служб. Помічники ветеранів з 3 жовтня надають підтримку та консультують ветеранів і ми досить задоволені результатами їхньої роботи», – зазначила директорка департаменту соціальної політики ВМР Валентина Войткова.

Навчання розпочалося 20 листопада. Другий курс майбутніх помічників ветеранів нараховує 29 слухачів, з них 19 – з Вінницької громади. Їх об’єднує те, що кожний з них має відповідний досвід: вони були учасниками бойових дій або є членами сімей Захисників і Захисниць. Усі вони мотивовані та прагнуть допомагати ветеранам віднайти себе та своє покликання у мирному житті.

Як зазначив керівник «Сервісного офісу у справах ветеранів» Олексій Замірко, програма для майбутніх помічників ветеранів складається з шести модулів навчальних дисциплін, а саме: юридичний супровід та соціальний захист ветеранів, супровід реабілітації ветеранів війни та членів їх родин, психологічні та комунікативні стратегії у роботі, професійна адаптація ветеранів до цивільного життя та організація роботи та документообігу фахівця по роботі з ветеранами.

Нагадаємо, помічники ветеранів працюють у Прозорих офісах соціального спрямування:

  • просп. Космонавтів, 30 (другий поверх);
  • вул. Замостянська, 7 (другий поверх);
  • вул. Брацлавська, 85.
Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin