Вінниця
02.03.2024
6.05° C
Вгору

“Вінницяміськтеплоенерго” отримало твердопаливну модульну котельню від USAID Проєкт енергетичної безпеки

Комунальне підприємство ВМР “Вінницяміськтеплоенерго” продовжує успішну співпрацю з USAID у межах Проєкту енергетичної безпеки (ПЕБ) на основі Меморандуму про взаєморозуміння і співпрацю. Завдяки цій ініціативі теплопостачальне підприємство отримує значущу безповоротню технічну допомогу. Нещодавно через USAID Проєкт енергетичної безпеки підприємство отримало модульну твердопаливну котельню.

Фахівці підприємства підкреслюють, що ця нова котельня відіграє важливу роль у забезпеченні теплом установ соціальної сфери під час надзвичайних ситуацій та блекаутів. Це повністю відповідає пріоритетам та принципам Вінницької міської ради, зокрема збільшенню стійкості міста. Зусилля, спрямовані на підготовку громади до можливих блекаутів, є невід’ємною частиною стратегії сталого розвитку.

«Чергова допомога від закордонних партнерів. У разі надзвичайної ситуації котельня стане альтернативним джерелом тепла і гарячого водопостачання до об’єктів соціального призначення. Дякую партнерам USAID за підтримку нашої громади», – зазначив Сергій Моргунов.

Фахівці КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» розповідають, що ця котельня обладнана котлом, насосами, системою очищення води, системою електропостачання, трубопроводами, фітингами та дренажем, а також генератором.

Також там додають, що впродовж 2022-2023 років, підприємство отримало від американських донорів 41 генератор різної потужності, 1 екскаватор для виконання аварійно-ремонтних робіт, 2,8 км труб різних діаметрів, 38 засувок різних діаметрів, 200 тонн технічної солі.

Генеральний директор КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» Максим Білик подякував Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) за надану допомогу та зазначив, що мобільна котельня, у випадку надзвичайних ситуацій, дозволить забезпечити теплом заклади соціальної сфери.

«Отримана мобільна котельна – це вагомий внесок для сталої роботи підприємства в опалювальний період 2023-2024 рр. Вже другий рік поспіль проживаємо у постійній загрозі ракетних атак, через це намагаємось зробити все, щоб бути готовими, у випадку виникнення надзвичайної ситуації, забезпечити теплом тих, хто найбільше цього потребує – заклади соціальної сфери», – зазначає Максим Білик.

У департаменті міського господарства ВМР додають, що всі відповідні служби та комунальні підприємства роблять все можливе для того, аби підготувати Вінницю до можливих блекаутів.

«Вінницька громада проходить уже другий опалювальний період в умовах війни. Розуміємо, що в будь-який момент ворог може відновити терористичні обстріли критичної інфраструктури України. Саме тому ми намагаємось зробити все, щоб бути готовими до можливих блекаутів та надзвичайних ситуацій», – зазначає директор департаменту міського господарства ВМР Роман Фурман.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin