Вінниця
03.03.2024
7.61° C
Вгору

Вінничан запрошують на зустріч «Місто: виснажує чи наснажує» для діалогу щодо просторів Вінниці

Цієї неділі, 3 грудня, фахівці Інституту розвитку міст запрошують на зустріч “Місто: виснажує чи наснажує”, спрямовану на вивчення почуттів та емоцій, які викликають різні міські локації у громадян. Учасники заходу будуть роздумувати про те, де вони відчувають бажання перебувати тривалий час, а яких місць намагаються уникати.

«Одні місця викликають у нас радість і захоплення, інші провокують страх і тривогу, треті – сум і ностальгію. На це впливає безліч факторів, тож пропонуємо зустрітися і спробувати оцінити таким чином простори Вінниці», – зазначає психологиня та менеджерка проєктів КП «Інституту розвитку міст» Анастасія Стовпець.

Також вона додала, що зустріч-діалог – це гарний привід ще раз зустрітися напередодні Різдвяних свят активною міською спільнотою, зацікавленою у розвитку Вінниці.

Реєстрація на подію за посиланням: https://forms.gle/T3kU7Ex3rCdg8bNTA

Захід розпочнеться о 15:00 у хабі «Місто Змістів» за адресою вул. Г. Сковороди, 11.

Зустріч «Місто: виснажує чи наснажує» організовує КП «Інститут розвитку міст» за підтримки проєкту Integrated Urban Development in Ukraine II, що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки урядів Німеччини та Швейцарії.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin