Вінниця
03.03.2024
4.19° C
Вгору

Місцевий меценат безкоштовно передав Вінниці 12 тисяч тюльпанів, які вже висадили на вулицях міста

Нещодавно працівники МКП “ВінницяЗеленбуд” приєдналися до ініціативи з висадки тюльпанів. Цього разу спільно з депутатами Вінницької міської ради та містянами, які не залишилися байдужими, працівники комунального підприємства прикрашали квітами площу Героїв Чорнобиля.

“На цій локації висадили близько 12 тисяч цибулин. Квіти різноманітного забарвлення: жовті, фіолетові, рожеві, червоні та білі. Ми висаджуємо їх вчасно. Зараз у зв’язку з глобальним потеплінням дещо змінилися терміни посадки. Раніше висаджували від кінця вересня до жовтня, зараз з кінця жовтня до листопада”, – каже директорка МКП «Вінницязеленбуд» Тетяна Прибиш.

Також вона додала, що для квітів дуже важливо, аби ґрунт не був промерзлим. Тюльпани висаджували у плюсову температуру, тож цибулинам така пора року неабияк підходить.

“Така спільна ініціатива об’єднує, а навесні порадує очі вінничан. Вдячні місцевому меценату Ігорю Любовському за цибулини, які він надав місту на безоплатній основі. Ми сподіваємось, що навесні, коли тюльпани розквітнуть, вони принесуть омріяну українську Перемогу”, – сказав депутат Вінницької міської ради Дмитро Науменко.

Директорка департаменту відновлення та розвитку ВМР Ольга Ремешевська також зауважила, що нові зелені насадження в місті резонують впровадження Європейського Зеленого Курсу.

“У рамках Зеленого Курсу, озеленення є важливим елементом стратегії сталого розвитку та просування екологічно відповідальних практик. Висаджуючи ці квіти, ми не лише прикрасили місто, а створили умови для збереження біорізноманіття у міському середовищі. Маємо дбати про те, щоб вдосконалюватися і створювати навколо екологічний та здоровий простір”, – сказала Ольга Ремешевська.

Нагадаємо, що нещодавно МКП «ВінницяЗеленбуд» висадили майже сім тисяч цибулин крокусів, нарцисів, гіацинтів і тюльпанів, які Вінниця отримала від голландського фермера та українки. Загалом на площі Тараса Шевченка висадили понад 1000 цибулин нарцисів, крокусів і гіацинтів.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin