Вінниця
26.02.2024
10.26° C
Вгору

На підтримку Збройних Сил: Вінниця спрямує 200 млн грн на закупівлю військових облігацій

У листопаді Вінниця спрямує кошти на закупівлю військових облігацій. Вінниця вже вчетверте приєднується до підтримки Збройних Сил, залучаючи кошти через придбання державних цінних паперів. На цей раз на закупівлю цих облігацій використовують 200 млн грн тимчасово вільних коштів загального фонду бюджету з терміном обігу до 8 місяців. Сьогодні таке рішення було схвалено депутатським корпусом міської ради під час засідання сесії. Варто відзначити, що йдеться про військові облігації, з метою сприяння армії в умовах воєнного стану.

«Ми не все можемо купити за рахунок місцевого бюджету. Маю на увазі військове обладнання спеціального призначення, зброю, набої, спеціальну військову техніку. Це, звичайно, функція держави, тому ми робимо такий диференційований підхід. Те, що дозволено, згідно з законодавством придбати за кошти міського бюджету, ми це робимо. Разом із тим, направляємо частину коштів державі для того, щоби вона могла підсилити закупівлю відповідного обладнання», – прокоментував рішення сесії Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Зокрема, на сайті Міністерства фінансів України зазначають: «Зробити свій внесок в поразку ворога можна у різний спосіб. Один з них – це купити державні військові облігації. Ці гроші підтримуватимуть Збройні Cили України та забезпечуватимуть наших військових найнеобхіднішим: зброєю, набоями, технікою, їжею та медикаментами».

«Закуповуючи військові облігації, Вінниця вже не вперше під час повномасштабної війни робить свій внесок у підтримку Захисників та Захисниць та країни в цілому. Адже безпека та оборона – були та залишаються головними пріоритетами нашої діяльності», – наголосила директорка департаменту фінансів Вінницької міської ради Антоніна Лесь.

Нагадаємо, Вінницький муніципалітет одним із перших в Україні спрямував кошти на придбання військових облігацій. Протягом 2022 року на відповідні цілі було направлено 400 млн грн. А перший транш у поточному склав 96,5 млн.

«Рекордну інвестицію у військові облігації Вінниця зробила минулого листопада – це були 300 млн грн. Приємно, що й цьогорічне виконання бюджетних показників дає нам можливість зробити чергове придбання облігацій для допомоги фронту. Це буде друга за розміром сума, вона сягатиме 200 млн грн», – зауважила Антоніна Лесь.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin