Вінниця
03.03.2024
7.59° C
Вгору

У Вінниці на оборону та безпеку додатково виділили 53,3 млн грн

Під час пленарного засідання сесії сьогодні, 24 листопада, депутати Вінницької міської ради прийняли рішення про внесення змін до поточного бюджету громади, додатково спрямовуючи 53,3 млн грн на оборону та безпеку. Ці кошти виділені шляхом перерозподілу видатків. Згідно з ухвалою, фінансування передбачено, зокрема, на закупівлю спецтехніки для військових частин Збройних сил України та бригад Національної гвардії, а також на підсилення правоохоронних заходів.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов зазначив, що прийняте рішення базується передусім на потребах та запитах військових частин, які діють безпосередньо на території громади. Це крок у напрямку підтримки та забезпечення потреб захисників країни.

«Виділяємо кошти на те, що необхідно для життєдіяльності безпосередньо військових частин, які базуються на території нашої громади, відповідно до їхніх запитів, – зазначив Сергій Моргунов. – Також спрямовуємо 20 млн грн на придбання безпілотників для військових частин та ще близько 20 млн грн нашій Нацгвардії на закупівлю спецобладнання, в тому числі для захисту неба над Вінницею. Крім того, в змінах та доповненнях до бюджету передбачено кошти у розмірі 10 млн грн на потреби наших спецпризначенців».

Поряд із тим, відповідно до ключових пріоритетів – стійкість та турбота, Вінниця продовжує активно впроваджувати пілотний проєкт «Помічник ветерана», головна місія якого підтримка Захисників та Захисниць й їхніх родин. Відтак, сьогоднішнім сесійним рішенням міська рада взяла на себе зобов’язання фінансувати роботу помічників ветеранів допоки Уряд шукає механізм виплати їм заробітних плат.

«У державі ще не передбачено алгоритму фінансування заробітної плати помічників ветеранів. Тож для того, щоб вони ефективно працювали, ми виділяємо відповідний ресурс», – повідомив міський голова.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin