Вінниця
26.02.2024
11.21° C
Вгору

Вінниця взяла участь у польсько-українській конференції, присвяченій відбудові

У місті Кельце, що у Польщі, розпочалася конференція “Польсько-українська співпраця для відбудови та стратегічного партнерства”. На заході зібралися представники Кельце та Свентокшиського воєводства, а також польські інвестори разом з представниками Вінницької міської ради, вінницького та релокованого бізнесу. Налагодження партнерських відносин та пошук нових ділових контактів з представниками Європи є основною метою конференції.

Заступник міського голови Андрій Очеретний виступив від імені Вінницької громади. Він представив іноземним партнерам наші індустріальні парки, динамічний ріст яких став прикладом для багатьох інших українських громад.

“Завдяки Збройним Силам, які втримують ворога на лінії фронту, нам вдається посилювати розвиток промисловості, необхідний для економіки, а відтак і для обороноспроможності. Спільно з нами на конференції також є представники Вінницької обласної Ради на чолі з Вячеславом Соколовим та підприємці з усієї Вінниччини, які ділилися своїми найкращими практиками та обговорювали необхідність посилення польсько-української співпраці в процесі відбудови України. Чимало з вінницьких підприємців, які вийшли на європейський ринок, мають свої офіси за кордоном, зокрема і в Польщі , – розповів він. – Цьогоріч, нагадаю, ми відзначили 65 річницю побратимства між Кельце та Вінницею. Польські партнери стали надійною опорою для нас на початку повномасштабного вторгнення і продовжують допомагати у різних напрямках. Дуже приємно, що колеги розуміють необхідність відбудови України вже зараз, під час війни і готові зробити свій внесок у зміцнення нашого економічного потенціалу. Ми маємо багато планів та ідей, які зможемо втілити в життя спільними зусиллями. Дякуємо друзям полякам за підтримку”.

У Кельце делегацію з Вінниці зустріли президент міста – Богдан Вента та керівник напрямку міжнародного співробітництва міської ради Кельце Кароль Гадовскі. Як додав Андрій Очеретний, польські партнери презентували економічний, науковий та соціальний потенціал свого міста і висловили готовність ділитися досвідом та напрацюваннями, аби Вінниця теж розвивалася і була міцною та успішною громадою.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin