Вінниця
24.06.2024
14.66° C
Вгору

“Хто тримає цей район”: кияни подали петицію про встановлення пам’ятника Псу Патрону на місці демонтованого монумента Пушкіну

Киянин Тимур Гриненко подав петицію про встановлення у столиці пам’ятника Псу Патрону на місці демонтованого монумента Пушкіну.

Петиція зареєстрована за №12674 на сайті Київської міської ради.

Автор звернення вважає, що Патрон як ніхто підходить для нового пам’ятника, адже він є символом відданості та спротиву держави проти російських загарбників, створює позитивну атмосферу і дає надію людям у найскладніші воєнні роки.

Крім того, на переконання киянина, це буде своєрідна відзнака службових тварин. Адже багато службових тварин в тому числі і собак, допомагають боронити Україну та забезпечувати безпеку людей.

«Пам’ятник Патрону може стати центром уваги та місцем зібрання для тих, хто цінує та поважає роль тварин у нашому суспільстві. Це також буде сприяти формуванню позитивного відношення до тварин та розвитку соціальної взаємодії. Такий пам’ятник сприятиме естетичному збагаченню міського простору, роблячи його більш гармонійним, насиченим та самобутнім», — ідеться у тексті петиції.

Автор переконаний, що пам’ятник  стане однією з нових, сучасних візитівок міста, що призведе до залучення туристів і буде сприяти економічному зростанню бізнесу у туристичній та сувенірній галузі.

Про пса Патрона

Пес Патрон – український собака-винюхувач вибухівки, талісман Державної служби з надзвичайних ситуацій, який здобув велику популярність за часів повномасштабної російсько-української війни. Офіційний символ Міжнародного координаційного центру з питань гуманітарного розмінування, сформованого при Міністерстві внутрішніх справ. За даними ДСНС, до 19 березня 2022 року Патрон допоміг виявити понад 90 вибухових пристроїв, встановлених російськими військами.

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin