Вінниця
03.03.2024
4.68° C
Вгору

В Україні запустили портал “Залізне укриття” з інформацією про стан укриттів

Міністр із питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін заявив, що в Україні з 19 жовтня розпочав роботу портал “Залізне укриття”, де буде представлено інформацію щодо приведення до ладу укриттів.

Про це Олександр Камишін сказав під час презентації проекту “Залізне укриття”, передає кореспондентка Суспільного.

“Ми запускаємо сьогодні робочий портал, який називається “Залізне укриття”, у якому можна постійно знаходити інформацію про те, які укриття вже приведено до ладу, які укриття в процесі ремонту, і які укриття в планах”, — сказав Камишін.

Заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Тимур Ткаченко, який очолює координаційний штаб з укриттів, поінформував, що на порталі буде оприлюднено інформацію про стан об’єктів за областями.

“Ми показуємо ситуацію в розрізі кожної області, регіону та населеного пункту. Ви зможете побачити детальніше на сайті”, — сказав Ткаченко і додав, що фонд захисних споруд цивільного захисту, який наразі становить 61 803 об’єкти, буде постійно змінюватися.

“За результатами кожної ревізії ми значну кількість укриттів прибираємо з фонду, і частину потім знову додаємо. Це живий процес”, — сказав очільник Мінстратегпрому Камишін.

Камишін також розповів, що до кінця цього року за планом мають відремонтувати 2 956 укриттів і зазначив, що вже приведено до ладу 3 891 укриття.

Із сайтом “Залізне укриття” можна ознайомитися за посиланням.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin