Вінниця
03.03.2024
7.37° C
Вгору

У Кремлі шукають нового диктатора: хто може замінити путіна

Кремль має трьох кандидатів, які стануть наступниками нинішнього диктатора володимира путіна. Серед можливих наступників може бути навіть двійник.

Про це йдеться в матеріалі видання Newsweek.

У виданні зазначили, що путін пройшов серйозне лікування від онкологічного захворювання у березні 2022 року. Тому наразі навіть під час закордонних поїздок його заміняє двійник. 

Зокрема, путін 12 жовтня відвідав з офіційним візитом Киргизстан, де зустрівся з президентом Садиром Жапаровим і вручив йому російський орден. У цьому візиті, ймовірно брав участь двійник диктатора.

Також очікується поїздка до Китаю та особиста зустріч з головою КНР Сі Цзіньпіном. Видання Newsweek зауважило, що і цього разу у візиті візьме участь двійник путіна, оскільки він серйозно хворий і йому вже підшукали наступника. Водночас Сі Цзиньпін знає, що спілкуватиметься саме з двійником: хоче зрозуміти, що він за особистість.

У матеріалі підкреслюється, що путін вибрав своїм наступником прем’єр-міністра Михайла Мішустіна, проте оточення російського диктатора має іншу кандидатуру. Уточнюється, що з думкою путіна не згоден секретар Радбезу Микола Патрушев і нібито він наказав не виконувати розпорядження по Мішустіну.

“Секретар Ради Безпеки рф Микола Патрушев уже сказав, що путін марить і дав чітке розпорядження ігнорувати волю президента. Путін, пропонуючи Мішустіна як наступника, ні словом не обмовився про Миколу Патрушева, який на сьогодні ще не перша людина в державі, але вже й не друга. Ситуація розжарюється і може статися, що великий транзит піде зовсім не так, як розраховують основні актори системи”, — наголошує видання.

Журналісти пишуть, що путін не вважає Патрушева своїм наступником і тому транзит влади в рф може не відбутися мирно.

“Путін бажає, щоб прем’єр-міністр Михайло Мішустін зайняв пост, але Патрушев є кращим кандидатом для інших вищих чиновників Росії”, — йдеться в матеріалі.

Нагадаємо, раніше аналітики Інституту вивчення війни заявляли, що Кремль прагне створити видимість того, що вибори 2024 року будуть вільними та справедливими, заохочуючи росіян хоча б номінально брати участь у демократичних практиках, російський уряд не має наміру створювати будь-яку альтернативну політичну політику кандидата, який становить реальну загрозу переобранню путіна. 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin