Вінниця
26.02.2024
11.21° C
Вгору

Без батька залишилась трирічна донечка: Вынниччина выддала останню шану 34-річному захиснику Олексію Жупанову

Війна знову принесла у нашу громаду великий смуток і невгамовний біль… Вінниця втратила іще одного Героя. За рідну землю під час виконання військового завдання загинув Олексій Жупанов. Воїн разом із побратимами з 59-ї окремої мотопіхотної бригади ім. Якова Гандзюка боронив Україну на Донецькому напрямку. Смертельне поранення отримав у бою 10 жовтня у Покровському районі. Життя Захисника обірвалося у 34 роки… Вдома на нього чекали дружина з маленькою донечкою та батьки.

Олексій Жупанов народився 1 вересня 1989 року у Вінниці. Тут зростав і навчався. Його альма-матер спочатку була 22-а міська школа, а потім – Вінницький національний технічний університет, який закінчив за спеціальністю технології та засоби телекомунікацій. Встиг відслужити і строкову армійську службу.

З Вінницею був пов’язаний й трудовий шлях Олексія. Деякий час він працював на телекомунікаційних мережах, а останні роки перед повномасштабним вторгненням – на Укрзалізниці.

«Коли прийшла повістка, Олексій не вагався: треба, то треба. Він бив рашистів із вересня минулого року. Навіть мріяв після Перемоги продовжувати військову справу. Знайшов себе у ній, хотів і надалі стояти на сторожі незалежності України, – розповідає мама Героя Людмила Григорівна. – Про таких як мій син, часто кажуть: «Цвіт нації». Це дійсно так. Олексій був розумним, досвідченим, добрим… Від нього не те, щоб лайки, поганого слова ніхто не чув. Всім допомагав, усіма опікувався. Навіть на війні прихистив кошеня. З ним було останнє фото, яке надіслав дружині. Вона думали, що киця стане його оберегом… Не вберегла…»

Поховали воїна учора, 14 жовтня, на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам‘ять та слава Герою!

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin