Вінниця
21.06.2024
23.8° C
Вгору

Які об’єкти захищатимуть західні системи ППО: пояснення Ігната

Західні системи протиповітряної оборони, які партнери надають Україні, зосередяться на захисті енергетичного сектора в цілому, а також стратегічних об’єктів держави та об’єктів критичної інфраструктури, як це й робили минулої зими.

Про це повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону.

“Ці системи будуть посилювати ті ж напрямки, які й були минулого року. Зрозуміло, що ставка буде зроблена на об’єкти енергетики, в опалювальний сезон енергетично-паливного сектора у цілому, а також на стратегічні об’єкти держави та об’єкти критичної інфраструктури”, — сказав Ігнат.

Водночас за словами речника Повітряних сил, наразі є цілий перелік об’єктів, які потенційно ворог, можливо, захоче уразити.

“Так само вже варто вносити до об’єктів критичної інфраструктури продовольчий сектор, адже по ньому росіяни б’ють”, — додав речник.

Крім того, Ігнат укотре наголосив, що Україні досі не вистачає систем захисту, тому доводиться брати на озброєння все те, чим можна уразити повітряні цілі. Проте посадовець зауважив, що ППО намагатиметься максимально збивати всі ворожі повітряні цілі, які будуть атакувати Україну.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin