Вінниця
22.07.2024
17.8° C
Вгору

Україна повернула тіла ще 64 полеглих захисників

На підконтрольну українському уряду територію вдалося повернути тіла ще 64 загиблих захисників, повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

“Сьогодні за результатами проведення репатріаційних заходів українській стороні вдалося повернути на підконтрольну уряду України територію тіла (останки) 64 загиблих (померлих) оборонців України”, – ідеться в повідомленні, опублікованому в телеграм-каналі у п’ятницю.

Цей захід реалізував Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими завдяки взаємодії з Об’єднаним центром при СБУ, Секретаріатом уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, Центральним управлінням цивільно-військового співробітництва ЗСУ, ГУ ДСНС України в Сумській області, ДПС України, а також “іншими представництвами структур сектору безпеки та оборони України за сприяння та безпосередньої участі представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста”.

 

 

У свою чергу українська сторона передала російській стороні тіла окупантів, які загинули через збройну агресію проти України.

ЗСУ забезпечать належне та безпечне перевезення репатрійованих тіл (останків) загиблих (померлих) оборонців України до визначених державних спеціалізованих установ для їх передачі встановленим порядком представникам правоохоронних органів та судово-медичним експертам з метою організації та проведення процесуальних (слідчих) дій і судових експертиз, необхідних для встановлення осіб загиблих.

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin