Вінниця
23.06.2024
26.83° C
Вгору

Перший вінницький безпілотник: яке ім’я дали пташці?

Перший вінницький безпілотник отримав назву «Щедрик» Спільними зусиллями очільника Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Володимира Гройсмана, співзасновників Сергія Моргунова та Вячеслава Соколового налагодили виробництво першого вінницького розвідувального безпілотника.

Назвали БПЛА «Щедриком». Імʼя унікальному апарату обирали самі вінничани шляхом голосування. Новий безпілотний літальний апарат може здійматись на висоту до 4000 м, рухатись зі швидкістю 150 км/год та має радіус дії до 40 км.

 

 

Досить незвичний допис з натяком на народження першого вінницького безпілотника раніше з’явився на сторінці очільника штабу Володимира Гройсмана. І ось тепер у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі підтвердили: налагодили виготовлення справжніх безпілотних літальних апаратів для військових.

Кажуть, такий безпілотник стане суттєвою допомогою захисникам на передовій, адже розроблявся з урахуванням основних потреб для здійснення його максимальної операційності. 

 

 

Від самого початку повномасштабного вторгнення ключовий пріоритет для нашої команди – допомога захисникам, – написав на своїй сторінці у фейсбук очільник Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Володимир Гройсман.

До голосування за найкращу назву для вінницького дрона долучилися усі охочі, тож в результаті безпілотник отримав вже офіційне ім’я – «Щедрик». Невдовзі він поїде туди, де його дуже потребують наші захисники, – обіцяють в МКГШ.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin