Вінниця
27.05.2024
12.35° C
Вгору

Їдемо у Гоґвортс? В Україні з’явиться своя зупинка на платформі 9 ¾ – Укрзалізниця

“Укрзалізниця” зробила крок у світ магії, додавши на всі свої рейси зупинку на платформі 9 та 3/4. Цікаво, що анонсування даної зупинки виконує сам Стівен Фрай, відомий своїм голосом в англійських аудіоверсіях книг про Гаррі Поттера.

Це стало приємним сюрпризом для пасажирів та фанів всесвіту Джоан Роулінг, і, без сумніву, зробило поїздку на поїзді трохи магічніше.

“У рамках унікального партнерства зі Стівеном Фраєм Укрзалізниця вводить нову зупинку для усіх своїх поїздів”, – повідомляє пресслужба Укрзалізниці в Telegram.

Платформа 9 ¾ є ключовим місцем у всесвіті Гаррі Поттера, який був задуманий Джоан Роулінг. Цей символічний перон розташований на станції Кінгс Крос у Лондоні і слугує входом до Школи магії Гоґвортс.

У романах та екранізаціях про Гаррі Поттера основний персонаж, Гаррі, разом із друзями Роном та Герміоною, користується цією платформою, аби вирушити потягом до Гоґвортса. Щоб дістатися до платформи 9 ¾, маги мають пройти крізь стіну між перонами 9 і 10. Ця сцена визнана культовою серед шанувальників вселенної Гаррі Поттера.

Стівен Фрай прибув до Києва, щоб виступити як модератор на третьому Саміті перших леді та джентльменів, що проходив 6 вересня в столиці. Актор приїхав до України поїздом з Польщі 4 вересня. В інтернеті Фрай згадав про свої відчуття від перебування у Києві та зазначив, як зранку напередодні саміту змушений був провести дві години в укритті, коли росіяни здійснили чергову ракетну атаку на Київ.

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin