Пошукова операція в Закарпатті: рятувальники отримали сигнал SOS від туриста в горах
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-04_18-49-12-e1693907803717.jpg)
Турист подав сигнал SOS через свій телефон під час подорожі, повідомляє ДСНС України. Рятувальники виїхали на виклик і мобілізували всюдиходи “Богун” для проведення пошукових операцій. Спеціалісти витратили кілька годин на високогір’ї, працюючи в умовах сильного туману та холодного дощу, в пошуках туриста.
Проте згодом ситуація змінилася, коли сам турист повернувся на зв’язок і повідомив, що йому більше не потрібна допомога рятувальників. Він визнав, що справився зі своєю проблемою і має намір повернутися на територію Івано-Франківської області без зовнішньої допомоги.
Пам’ятайте: якщо ви вирушаєте в гори, в першу чергу, ретельно підготуйтеся до походу, дотримуйтеся правил безпеки, реально оцінюйте свій фізичний стан. І обов’язково зареєструйте свій маршрут у рятувальників.