Вінниця
02.10.2023
11.93° C
Вгору

Вінничани взяли участь у проєкті «Укриття для життя»

Мешканці вінницької новобудови облаштували в підвалі укриття. Аби покращити умови, взяли участь у проєкті «Укриття для життя» від Фонду громади «Подільська громада» та отримали 10 тисяч гривень. Ще 2 тисячі зібрали самотужки та облаштували санвузол з каналізаційною установкою сололіфт. Про це повідомояє “ВІТА ТБ”.

 

Голова ОСББ Тетяна Безобчук показує найпростіше укриття. Каже, за мирних часів у цьому підвалі мешканці проводили збори.

 

Жінка розповідає, коли почалась війна, в сховище перекочували й деякі речі жителів.

Просто занесли стільчики, обігрівач… Всі були в стресі, ніхто нічого не облаштовував, – говорить Тетяна Безобчук.

Тепер же підвал став для мешканців стратегічним об’єктом і коли лунає тривога сусіди всі тут. Аби покращити умови, взяли участь у проєкті «Укриття для життя» від Фонду «Подільська громада» та отримали 10 тисяч гривень. Ще дві тисячі накопичили самотужки та облаштували санвузол з каналізаційною установкою.

 

Мешканці облаштують свій власний пункт обігріву. Адже розуміють, ворог нещадно б’є по об’єктах критичної інфраструктури й взимку є ризик залишитись без світла й тепла.

 

Є тут і зона для дітей. По периметру піддони накриті ковдрами. Так тепліше.

Хочемо пошити на них м’якенькі такі накладочки, які ставляться під спинку і під сидіння, щоб було зручно сидіти та й трохи тепліше взимку буде, – говорить Тетяна Безобчук.

Жінка розповідає, що війна торкнулась і її родини. З перших днів повномасштабного вторгнення чоловік на передовій. А вдома його чекають троє маленьких синів.

Вони чекають перемогу  вони хочуть, щоб все було як до війни. Тому що наша  Україна  найкраща,  дітки  щасливі в  ній жили й будуть жити. Для цього й докладаємо всіх зусиль, – говорить вінничанка.
Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin