Вінниця
29.03.2023
0.18° C
Вгору

У вінницьких школах планують відновити офлайн-навчання після канікул

В освітніх закладах Вінницької територіальної громади вже 24 жовтня розпочнуться осінні канікули і триватимуть вони по 30 жовтня. Після їх завершення у школах планують відновити офлайн-навчання при умові, що це дозволятиме безпекова ситуація в регіоні.

 

Як повідомляє Вінницька міська рада, зимові канікули заплановані на період з 25 грудня по 8 січня 2023. Крім цього, весняні мають тривати з 27 березня по 2 квітня.

 

По завершенні осінніх канікул, за словами директорки департаменту освіти Вінницької міської ради Оксани Яценко, у школах, які підтримують навчання в очному режимі, планується його відновлення при умові, що це дозволятиме безпекова ситуація в регіоні.

На жаль, попередній та поточний тижні, через тривалі повітряні тривоги закладами було прийняте рішення навчатися дистанційно. Але, я сподіваюсь, що з 31 жовтня, ситуація зміниться і діти зможуть повернутися до навчання у класі, – каже Яценко.

Зазначено, що станом на 6 жовтня, в офлайн-форматі навчається близько 9,3 % вінницьких школярів. Загальна кількість учнів у Вінницькій громаді складає 47,5 тисяч.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin