Наверх

У Вінниці проводять благодійні футбольні матчі на підтримку воїнів ЗСУ

Марафон благодійних матчів розпочали у середині квітня. Відтоді провели близько 20 ігор. Загалом у Вінниці зібрали понад 30 тисяч гривень.

Днями у Вінниці благодійний матч зіграли команди «Кusto Agro», «Атланта» та «Спарта». Футболістам вдалось зібрати понад чотири тисячі гривень. Окрім самих гравців, до збору грошей на підтримку військовослужбовців долучаються і вболівальники.

«Це можливість поєднати здоровий спосіб життя та благодійність. За допомогою цих матчів ми можемо підтримати наших захисників. За зібрані кошти буде придбано необхідні тактичні чи інші товари для гравців вінницьких команд, що захищають нашу країну в лавах Збройних Сил України. Ми і надалі допомагатимемо воїнам, які віддано боронять Україну. Разом до перемоги!» – зазначає голова комітету по фізичній культурі і спорту міської ради Сергій Краєвський.

Сьогодні, 28 квітня, за розкладом благодійних матчів на стадіоні школи №33 відбувається футбольна гра серед дитячих команд.

Наступні змагання відбудуться у найближчу суботу, 30 квітня. Об 11:00 на стадіоні 33-ї школи проходитиме благодійний футбольний матч серед дорослих команд. А вже о 14:00 відбудеться ще одна гра у СК «Колос».

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin