Наверх

Про вінницьких підлітків платформа 1+1 зняла серіал

25 листопада на 1+1 video стартував перший в Україні молодіжний digital-серіал «Секс, Інста і ЗНО». Серіал можна придбати на сайті платформи і переглянути одразу всі 12 серій сезону.

Серіал «Секс, Інста і ЗНО», створений ексклюзивно для платформи 1+1 video, чесно, без цензури й шаблонів показує, чим насправді живе покоління. Над створенням серіалу працювала шоуранер проекту Ірина Никончук та команда 1+1 Digital Studios разом з режисером Антоніо Лукічем та сценаристами Євгенією Бабенко і Павлом Остріковим. Режисер впевнений, що Вінниця уособлює собою центральну Україну, саме тому події в серіалі адаптували під вінницький контекст.

Головний трек для «Секс, Інста і ЗНО» − пісню «ZNO» − створив гурт «Вагоновожатые».

Сюжет такий: звичайна вінницька школа, кілька одинадцятикласників, які готуються до Зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) і паралельно дружать, ворогують, закохуються, конкурують і сваряться. Головна героїня Саша має всі шанси виграти у голосуванні на пост президентки школи. Але затятий ворог Саші Єва знаходить компромат, який переверне догори дриґом не лише плани Саші, але і все її життя.

«Київські школярі — вони інші, мені здається, їх більше розуміють, ніж вінницьких школярів. «Мажорчики» є всюди, навіть у Вінниці, я в цьому впевнений. Я не знаю, київські школярі, більшість із них спілкується російською мовою. Ця історія була створена за мотивами того, що було в житті реальних школярів, тому це Вінниця, тому це такі теми, які ми піднімаємо. Це спроба показати людей такими, які вони є, і зробити їх впізнаваними», зазначає режисер.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin