Вінниця
24.05.2024
14.52° C
Вгору

Буданов назвав головного союзника Росії у війні з Україною

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов розповів, що Росія звертається за допомогою до країн на різних континентах. Але суттєву підмогу зараз їй надає лише одна держава.

За словами Буданова, Північна Корея є головною проблемою України у якості російського союзника. Він заявив, що Пхеньян постачає країні-агресору величезну кількість озброєнь. Без цих постачань, на думку глави ГУР МО, Росії було б “критично тяжко” воювати.

Буданов також розповів, що Москва протягом усього часу, що йде війна, не припиняє спроб заручитися воєнною підтримкою третіх країн. Кремль звертався до африканських, азійських і навіть латиноамериканських режимів, проте великої допомоги від них не отримав.

Глава української розвідки уточнив, що Росії вдалося отримати від Куби якусь кількість найманців та запчастин для літаків, проте зазначив, що це несерйозна допомога.

“А ось Північна Корея – це реальна проблема”, – резюмував голова ГУР.

Раніше вже повідомлялось, що КНДР передала Росії півтора мільйона снарядів. У ГУР зазначають, що як мінімум половина з них дуже поганої якості та або зовсім не придатна до використання, або потребує ремонту.

Також у розвідці розповіли, що Пхеньян поставив росіянам балістичні ракети. Їхня кількість не уточнюється, проте факт застосування був зафіксований ще на початку січня.

Буданов назвав головного союзника Росії у війні з Україною

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кирило Буданов також повідомив, що обмежену допомогу Росія отримує від Ірану та Білорусі.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin