Вінниця
24.05.2024
12.76° C
Вгору

Українці створили тренажер, який допоможе військовим боротися з фантомними болями

Українська компанія Advin розробила медичний VR-тренажер для реабілітації, який має допомогти військовим і цивільним з ампутаціями справлятися з фантомними болями.

Про це пише The Village.

На тіло пацієнта встановлюють спеціальні датчики, які дають можливість керувати 3D-аватаром. Клінічні випробування показують, що VR-терапія підвищує рухові функції пацієнтів на 20% та полегшують фантомний біль на 41%, кажуть у компанії.

Тренажер має кілька віртуальних середовищ для реабілітації: тренувальна кімната, спортивна зала і кухня. До кінця 2024 року також обіцяють завершити розроблення функції сплаву по Дніпру за допомогою VR.

Компанія Advin працює над впровадженням VR-тренажера в медичні центри. За їхніми словами, готовність включити технологію в реабілітаційні програми вже висловили: центр «Незламні» у Львові, «Модричі» у Львівській області, а також міська лікарня №4 у Дніпрі.

Процес реабілітації у віртуальній реальності. Відео: VRNow

У компанії запевняють, що вже отримали сертифікат відповідності в кінці 2023 року. VR-тренажер уже працює в реабілітаційному центрі «Шлях до здоровʼя» в Дніпрі. У планах розробника – зробити проєкт частиною державних протоколів з реабілітації.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin