Вінниця
24.05.2024
14.52° C
Вгору

У Вінниці на маршрути вийшли додаткові тролейбуси

ВМР повідомляє, що ще два нові тролейбуси «VinLine» виїхали на маршрути Вінниці. Містом вони курсують у тестовому режимі вже кілька днів.

Перевозять пасажирів на різних маршрутах, зокрема №5 «Вишенька – Залізничний вокзал» та №3 «Вишенька – зуп. ВПЗ».

«Я навчаюсь в коледжі і щодня дістаюсь на пари тролейбусом. Найбільше логістично мені підходить №3, та й чекати довго не потрібно, тому що зазвичай транспорт у нашому місті їздить за графіком. І ще я завжди думала, що це закордонні тролейбуси. А це наші – розумні та комфортні», – ділиться враженнями від поїздки на новому тролейбусі вінничанка Діана Наброцька.

Тролейбуси з бортовими номерами 068 і 069 вийшли з конвеєру Вінницької транспортної компанії. Їх зібрали власноруч фахівці підприємства на базі депо.

«Тролейбуси відповідають всім європейським стандартам в класі безпеки, в класі комфорту. Таких курсує містом вже 29 одиниць. Два нові ми запустили на маршрутах, 2, 3, 4, 5 та 3, адже вони найдовші: з одного кінця Вінниці в інший, а це в першу чергу комфорт для тих, хто користується муніципальним транспортом», – розповідає начальник служби безпеки дорожнього руху ВТК Микола Франко.

Серед переваг «VinLine» – інклюзивність та мобільність, адже тролейбус обладнаний відкидним пандусом та відповідним майданчиком для людей, які пересуваються на кріслі колісному та пасажирів з дитячими візочками.

«Це важливо сьогодні, тому що люди на кріслах колісних мають більше можливості скористатись громадським транспортом. А таких людей, зокрема через війну, на жаль, більшає. Тому наше завдання, щоб їм було комфортно та безпечно», – додає Микола Франко.

Окрім того, тролейбуси енергоощадні у порівнянні із застарілими тролейбусами моделі ЗіУ-9.

«Ми продовжуємо оновлювати тролейбусний парк для комфорту вінничан. Нові тролейбуси покращать маршрути муніципального транспорту у віддалених районах міста. Наразі в транспортній компанії фахівці працюють над збором ще двох «VinLine», – каже заступник директора департаменту транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради Сергій Бузниковатий.

З початку року на маршрути міста уже виїхало п’ять тролейбусів «VinLine», серед яких два – з автономним ходом.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin