Плели патріотичні браслети та ляльки-мотанки: як вінницька молодь підтримує українські традиції та патріотичний дух
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2024/01/Вінницька-міська-рада-Google-Chrome-10.jpg)
Сьогодні, 19 січня, активна молодь міста, зустрілась аби власноруч створити вироби, які незабаром знадобляться задля доброї справи. Протягом двох години на базі хабу «Місто змістів» учасники мали змогу не тільки плідно попрацювати, а ще й провести час в колі однодумців — створювали традиційні ляльки-мотанки та плели патріотичні браслети.
«Загалом традиція виготовлення ляльок-мотанок є поширеною в Україні і має глибоке коріння в народній культурі. Ляльки-мотанки символізують єдність та солідарність між людьми. Сьогодні наші активні юнаки і юначки виготовили мотанки та патріотичні браслети, аби згодом, подарувати їх містянам, 22 січня, в День Соборності України. Адже саме цей день символізує об’єднання різних регіонів та народів в єдине ціле», – розповіла начальниця відділу молодіжної політики ВМР Юлія Мончак.
Вона також додала, що вінницька молодь дуже свідома та креативна і регулярно ініціює проведення таких добрих та патріотичних акцій.
“Ми прислухаємося до ідей нашої молоді, підтримуємо такі свідомі ініціативи, присвячені зміцненню нашої державності. Будемо продовжувати й надалі гуртувати молодих вінничан”, — додала вона.
За словами очільниці Вінницької молодіжної ради Марії Маєвської, такі заходи сприяють підтримці національних традицій та культури, а також — об’єднанню містян у важливі дати для країни.
“Такі події є дуже важливими та цікавими для молоді Вінниці, а ці сувенірні подарунки, які ми підготували, стануть особливим символом Дня Соборності України”, — підкреслила Марія Маєвська.