Вінниця
20.04.2024
2.63° C
Вгору

Плели патріотичні браслети та ляльки-мотанки: як вінницька молодь підтримує українські традиції та патріотичний дух

Сьогодні, 19 січня, активна молодь міста, зустрілась аби власноруч створити вироби, які незабаром знадобляться задля доброї справи. Протягом двох години на базі хабу «Місто змістів» учасники мали змогу не тільки плідно попрацювати, а ще й провести час в колі однодумців — створювали традиційні ляльки-мотанки та плели патріотичні браслети.

«Загалом традиція виготовлення ляльок-мотанок є поширеною в Україні і має глибоке коріння в народній культурі. Ляльки-мотанки символізують єдність та солідарність між людьми. Сьогодні наші активні юнаки і юначки виготовили мотанки та патріотичні браслети, аби згодом, подарувати їх містянам, 22 січня, в День Соборності України. Адже саме цей день символізує об’єднання різних регіонів та народів в єдине ціле», – розповіла начальниця відділу молодіжної політики ВМР Юлія Мончак.

Вона також додала, що вінницька молодь дуже свідома та креативна і регулярно ініціює проведення таких добрих та патріотичних акцій.

“Ми прислухаємося до ідей нашої молоді, підтримуємо такі свідомі ініціативи, присвячені зміцненню нашої державності. Будемо продовжувати й надалі гуртувати молодих вінничан”, — додала вона.

За словами очільниці Вінницької молодіжної ради Марії Маєвської, такі заходи сприяють підтримці національних традицій та культури, а також — об’єднанню містян у важливі дати для країни.

“Такі події є дуже важливими та цікавими для молоді Вінниці, а ці сувенірні подарунки, які ми підготували, стануть особливим символом Дня Соборності України”, — підкреслила Марія Маєвська.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin