Вінниця
03.03.2024
4.19° C
Вгору

В Україну прибув Вифлеємський вогонь миру. Укрзалізниця доставить його на 24 вокзали, зокрема і у Вінницю

До України зі Словаччини прибув Вифлеємський вогонь миру – його передали українським пластунам в міжнародному пішохідному пункті пропуску «Малі Селменці». Далі Вифлеємський вогонь передаватимуть у храми та дитячі будинки.

Про це повідомили у Держприкордонслужбі України.

Вифлеємський вогонь є символом доброї справи і підтримки, традиційно поширюється з місця народження Ісуса Христа до всіх, хто його потребує.

В Укрзалізниці відзначили, що доставить Вифлеємський вогонь миру до 24 вокзалів України менш ніж за добу.

«Відбулася передача вогню від скаутської організації “Пласт” представникам Укрзалізниці. У межах спільного заходу начальники 14 поїздів доставлять вогонь на 24 вокзали країни, у тому числі й на вокзали Краматорська, Покровська та Ізюму менш ніж за добу», — йдеться у повідомленні.

У компанії додали, що вже 11 грудня будь-хто зможе отримати Вифлеємський вогонь для свого дому на вокзалах Києва, Вінниці, Хмельницького, Рівного, Сум, Чернівців, Дніпра, Івано-Франківська, Чернігова, Луцька, Одеси, Полтави, Херсону, Миколаєва, Запоріжжя, Черкас, Харкова, Львова, Ужгорода, Тернополя, Коростеня, Знамʼянки, Ізюму, Покровська та Краматорська, де будуть встановлені безпечні стенди з Вифлеємським вогнем миру.


Довідка

Вифлеємський Вогонь Миру — міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

В Україні з 1999 року Вогонь, що символізує мир, любов та добро, і символічно об’єднує всіх українців, поширюють пластуни — українські скаути. Щороку вони передають Вифлеємським вогонь миру громадам міст, лікарням, школам, сиротинцям, державним установам по всій Україні.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin