Вінничани, серед яких військові та ВПО, безкоштовно отримують психологічну допомогу. Куди звертатись?
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/02544ed7-0f39-43fe-91aa-1564788c632f.jpeg)
Психологи Вінницького міського центру соціальних служб активно займаються підтримкою психологічного стану мешканців міста, оскільки турбота про їхнє психічне здоров’я є одним із пріоритетів Вінницької міської ради. Спеціалісти надають допомогу та покращують ментальний стан вінничан, переселенців, а також Захисників і Захисниць. З початку 2023 року спільно з психологами-волонтерами вони провели консультації для 1607 осіб, сприяючи поліпшенню їхнього психічного благополуччя.
«З початком повномасштабної війни зросла потреба у психологічному відновленні українців. Тож психологи Вінницького міського центру соціальних служб щоденно проводять консультації для тих, хто цього потребує. Найбільше – для Захисників і Захисниць, а також ВПО», – зазначила директорка Вінницького міського центру соціальних служб Наталія Добровольська.
Психологічну допомогу вінничанам та людям, які евакуюються з регіонів України, де ведуться активні бойові дії, надають з самого початку повномасштабної війни. Цілодобове чергування на вокзалах задля підтримки переселенців – ось як провели зиму-весну 2022 року психологи соцслужб.
Тоді ж на базі Вінницького міського центру соціальних служб спільно з Психологічною кризовою службою у Вінницькій області створили групу для надання психологічної допомоги. Психологи Центру та психологи-волонтери відвідують заклади, де перебувають люди, які покинули місця проведення бойових дій та надають їм кваліфіковану екстрену психологічну допомогу – проводять роботу не лише з дорослими, а й з дітьми.
Психологічну підтримку фахівці соціальних служб надають також Захисникам, Захисницям та членам їхніх родин. Працюють за самозверненнями, а також відвідують заклади, де військові перебувають на лікуванні.
Наразі у Вінницькому міському центрі соціальних служб працює 5 штатних психологів, також залучені психологи-волонтери.
Звернутися по психологічну допомогу можна за номером телефону Вінницького міського центру соціальних служб: 067-431-20-31. Контакти волонтерів-психологів можна знайти тут.
Схожі публікації
Літня Олімпіада – 2024: онлайн-трансляція церемонії відкриття
Сьогодні, 26 липня, у Парижі офіційно розпочнуться XXXIII літні Олімпійські ігри – 2024. На цей день запланована
Як вимикатимуть світло та скільки черг буде застосовано завтра, 27 липня: подробиці
За вказівкою Укренерго графіки відключень завтра застосовуватимуться лише в години вечірнього піку споживання, повідомляє ДТЕК. Відповідно, з 17:00
Він — українське втілення вихору пристрастей! VOLKANOV у суботу у Вінниці з великим концертом
VOLKANOV у суботу з великим концертом «Тебе знайшов» у Вінниці! 27 липня о 18.00 у PIROGOV SKY,