Вінниця
03.03.2024
7.61° C
Вгору

В Україні стартували зйомки фільму жахів «Конотопська відьма»

Розпочалися зйомки фільму жахів «Конотопська відьма».

Про це повідомили в компанії FILM.UA, яка здійснює виробництво фільму.

«Першого знімального дня творча команда провела на майданчику ритуал з ляльками-вуду, який назвали «голку в орка», — йдеться у повідомленні.

Виробництво фільму здійснюється коштом FILM.UA та завдяки залученим приватним інвестиціям. Автори фільму планують, що у широкий прокат «Конотопська відьма» вийде наступного року.

Сюжет кінокартини

У центрі сюжету – прадавня відьма з Конотопа, яка, закохавшись у звичайного хлопця, зреклася своїх відьомських сил. Та коли з початком повномасштабної війни російські солдати захоплюють місто і жорстоко вбивають її коханого, вона вирішує помститися, повертаючи свої сили, і обрушує страшну кару на вбивць нареченого.

Автори та актори фільму

Головну роль у стрічці зіграє Тетяна Малкова («Козаки. Абсолютно брехлива історія»), а роль її коханого Андрія – Тарас Цимбалюк («Спіймати Кайдаша»)

За словами творців, фільм натхненний реальною історією жінки з Конотопа, яка прокльонами зустріла російських окупантів у рідному місті, та образами з українського фольклору.

Для режисера Андрія Колесника фільм стане кінодебютом. Автором ідеї, сценаристом та шоураннером є Ярослав Войцешек. Оператор-постановник фільму Костянтин Пономарьов, продюсер Ірина Костюк. Розробку ескізів образу відьми здійснила Ольга Навроцька.

У фільмі зіграють також відомі українські актори Олена Хохлаткіна («Дорога додому», «Памфір», «Я працюю на цвинтарі»), Іван Шаран («Памфір», «Шляхетні волоцюги»).

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin