Вінниця
03.03.2024
4.68° C
Вгору

Готуємось до зими: приватний секторі Вінниці забезпечують піщано-соляною сумішшю для посипання доріг

Вінниця готова до зими та погіршення погодних умов. У повній готовності сніприбиральна техніка та посипкові матеріали для обробки доріг. Наразі у приватному секторі триває забезпечення піщано-соляною сумішшю департаментом комунального господарства та благоустрою міської ради разом із Асоціацією органів самоорганізації населення. Як і минулоріч, тут буде понад пів тисячі місць її складування, до половини з яких протиожеледні засоби вже завезли.

За пропозицією квартальних комітетів сформовано 570 відповідних локацій. За словами голови Асоціації органів самоорганізації населення Наталія Панчук, наявність посипкових матеріалів підтримується протягом усієї зими. Жителі приватного сектору можуть самостійно використовувати їх для обробки ділянок вулиць: схилів, підйомів, перехресть тротуарів тощо.

«Нагадуємо, що у приватному секторі за допомогою комунальної спецтехніки обробляють лише магістральні та центральні вулиці. Догляд інших, – прилеглих до приватних будинковолодінь, виконується за допомогою місцевих мешканців. Вони ж можуть заздалегідь повідомляти голів своїх квартальних комітетів про закінчення запасів посипкових матеріалів, аби їх вчасно могли поповнити», – зазначила голова Асоціації.

Водночас Наталія Панчук закликала жителів відповідально ставитись до використання протиожеледних засобів. За її словами, у час війни необхідно це робити економно та бережно, адже їх головне призначення, щоб люди й у зимовий період мали змогу безпечно та комфортно пересуватися вулицями.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin