Вінниця
21.06.2024
23.8° C
Вгору

У Вінниці протягом року капітально відремонтували 14 ліфтів

У Вінниці продовжують ремонтувати старі ліфти. З початку цього року у місті провели капітальний ремонт 14 підйомників, термін гарантійної експлуатації яких, становлячи 25 років, вже завершився. Завдяки проведеним роботам ці ліфти можуть продовжити свою службу принаймні ще на 12 років.

За словами директора департаменту житлового господарства Віталія Місецького з Вінницької міської ради, під час капітально-відновлювального ремонту здійснюється заміна більшості елементів ліфта, що призводить до зменшення його енерговитрат. Крім того, при необхідності здійснюється заміна ліфтової кабіни та зовнішніх дверей. Наприклад, такі роботи нещодавно провели в другому під’їзді будинку за адресою вулиця Київська, 52.

“Точний обсяг робіт по кожному об’єкту визначають окремо – на підставі висновків експерта, який оглядає кожен ліфт перед початком робіт, – зазначає очільник департаменту. – Бувають ситуації, коли фактично мова йде про необхідність повної заміни. В таких випадках чи не єдиний механізм, який залишається від попереднього підйомника – направляючі ліфта”.

Також в оновлених ліфтах встановлюють енергоощадні світильники та монтують систему безпровідної диспетчеризації, яка, у випадку аварійної зупинки, дозволяє напряму зв’язатися з диспетчером аварійної служби, натиснувши на відповідну кнопку в ліфті.

“Ця система добре зарекомендувала себе в умовах постійних відключень електроенергії, які були минулої осені та зими”, – зазначає Віталій Місецький.

Загалом з початку року капітальний ремонт ліфтів виконали за такими адресами:

вул. А. Янгеля, 73 (2 ліфти);

просп. Коцюбинського, 78 (2 ліфти);

вул. Келецька, 105 (2 ліфти);

вул. Брацлавська, 31 (2 ліфти);

вул. Учительська, 10 (2 ліфти);

вул. Тимошенко, 2-А (2 ліфти);

вул. Д. Майбороди, 37 (1 під’їзд);

вул. Київська, 52 (2 під’їзд);

Ще в трьох будинках, а саме на вулицях Стрілецька, 48-А, Келецька, 104 та А. Первозванного, 6, встановили нові ліфти турецького виробництва. Наразі підрядники монтують ще два таких підйомники: в 4 під’їзді на проспекті Космонавтів, 66 та в 3 під’їзді на вулиці Чайковського, 15.

Роботи з капітально-відновлювального ремонту ліфтів тривають в третьому під’їзді на вулиці М. Литвиненко -Вольгемут, 29.

Розпочались роботи і в будинку на вулиці Келецька, 124. Крім того, найближчим часом часткову модернізацію ліфтів мають розпочати в першому під’їзді на вулиці Чайковського, 21 та другому під’їзді на вулиці Дмитра Майбороди, 37.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin