Вінниця
27.05.2024
12.53° C
Вгору

У Вінниці на маршрут вийшов новий тролейбус «VinLine» з можливістю автономного руху

Відучора, 16 листопада, у місті розпочав курсувати новий тролейбус «VinLine» з бортовим номером «062», який був зібраний фахівцями КП «Вінницька транспортна компанія» на базі тролейбусного депо. Його основною перевагою є можливість автономного ходу, що дозволяє використовувати цей тролейбус для пасажирських перевезень у районах, де відсутня контактна мережа, зокрема, у віддалених районах громади. Крім того, він значно енергоефективніший у порівнянні зі старими моделями ЗіУ-9.

Крім того, новий тролейбус обладнаний пандусом та відповідним майданчиком для зручності пасажирів, які пересуваються кріслом колісним та для батьків з дитячими візочками.

Представники департаменту транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради наголошують, що новий тролейбус буде задіяний для перевезення пасажирів на різних маршрутах міста.

«Це уже 22-й тролейбус, який зібрали фахівці Вінницької транспортної компанії. Завдяки наявності акумуляторів він має запас ходу на 20 км без приєднання до електролінії. Тобто може працювати як тролейбус і як електробус. Попередньо він курсуватиме на тих маршрутах, де у цьому існує найбільша потреба», – зазначає директор департаменту транспорту та міської мобільності ВМР Андрій Сорокін.

Варто нагадати, що КП «Вінницька транспортна компанія» запрошує до себе на роботу водіїв та водійок тролейбуса, трамвая та муніципального автобуса. Фахівці підприємства готові навчати майбутніх водіїв, у яких ще немає відповідних навичок кермування тролейбусом або трамваєм. Детальніше за посиланням.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin