Делегація з Вінниці взяла участь у німецько-українській конференції муніципальних партнерств у Лейпцигу
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/401462413_2078083985879479_5407302104796076514_n.jpg)
У Лейпцигу відбулася конференція муніципальних партнерств між Німеччиною та Україною, на якій зібралися мери міст та представники органів місцевого самоврядування обох країн. Серед понад 500 делегатів на заході була присутня і делегація з Вінниці. Важливість дружби між муніципалітетами Німеччини, України та інших європейських громад, а також роль міжміського партнерства у повоєнному відновленні нашої держави стали основною темою обговорень.
Коментарі у Facebook