Вінниця
03.03.2024
7.62° C
Вгору

У Вінниці встановлюють пандуси біля багатоповерхівок для маломобільних містян

Маломобільним мешканцям ще двох вінницьких багатоповерхівок буде простіше потрапити до власних помешкань завдяки тому, що біля під’їздів їх будинків встановили пандуси. Зокрема, такі з’явилися біля багатоквартирних будинків за адресами: вул. Гетьмана Мазепи, 8-А (1 під’їзд) та вул. Стельмаха, 47 (1 під’їзд).

Ці конструкції мають допомогти людям з інвалідністю та батькам з дитячими візочками потрапити до під’їздів своїх будинків чи спуститися з них.

Як зазначає директор департаменту житлового господарства Вінницької міської ради Віталій Місецький, загалом, з початку року, в житловому секторі міста встановили шість пандусів. Раніше вони уже з’явилися біля будинків по вул. Стрілецькій, 48-А, вул. Генерала Григоренка, 67, вул. Довженка, 40 та вул. М. Амосова, 9 (5 під’їзд). Усі роботи виконуються на підставі звернень мешканців.

“На сьогодні до нас надходять звернення від людей з інвалідністю. Усі пандуси обладнані поручнями, мають пологий спуск та призначені як для користування людей з інвалідністю, так і батьків з дитячими візочками. Крім того, питання облаштування спеціальних спусків набуває додаткової актуальності, адже з війни з тими чи іншими пораненнями повертаються військові”, – зазначає Віталій Місецький.

Наразі, в житловому секторі міста планують встановити пандуси ще в кількох будинках, зокрема, за адресами: вул. М. Амосова, 21 (1 під’їзд), вул. М. Литвиненко – Вольгемут, 42 (4 та 5 під’їзди), вул. Верхарна, 70 (2 під’їзд).

Якщо мешканці будинку бажають, щоб біля їхнього під’їзду з’явився пандус, вони мають звернутися до департаменту житлового господарства. Рішення про облаштування такої конструкції прийматимуть на підставі того, чи проживають в будинку маломобільні групи населення, а також виходячи з технічної та фінансової можливості.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin